Krmivo pro andulky a malé papoušky Versele-Laga Budgie Premium 800g

Prémiová směs semen s různorodým, vyváženým složením, speciálně pro andulky a malé papoušky. Balení: 800g

Dostupnost
Skladem
120 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)

Versele-Laga Budgies Premium 800g

Prémiová směs semen s různorodým no vyváženým složením, speciálně navržená pro splnění nutričních potřeb andulek a malých papoušků.

S obsahem extrudovaných pelet VAM a ovocných pelet

  • plných vitamínů, aminokyselin, minerálních látek a se složkou Florastimul® pro optimální kondici a trávení, s obsahem chia a lastur pro správné fungování svalnatého žaludku
  • se správně vyváženým poměrem vápníku/fosforu.
  • Společnost Versele Laga podporuje nadaci Loro Parque Fundación, která má za cíl ochránit ohrožené druhy ptáků a jejich životní prostředí. Koupí produktu podpoříte nadaci Loro Parque Fundación, která pomáhá přírodě.

Analytické složky Bílkoviny 15%, Tuky 6 %, Vláknina 6%, Popel 6,5%, Vápník 0,9%, Fosfor 0,4%, DL-methionin 950mg/kg, L-lysin 250mg/kg, Vitamin A 8.000 IU/kg, Vitamin D3 1.600 IU/ kg, Vitamin E 20mg/kg, Měď - síran měďnatý 7mg/kg Složení: Semena (min. 2 % chia), Obilniny, Produkty rostlinného původu, Minerální látky ( min. 2 % lastury ústřice), Oleje a tuky, Ovoce , Cukry , Frukto-oligosacharidy Návod k podávání Vzhledem k druhu a věku papouška se denní dávka semen může značně lišit. Proto na začátku podávejte větší porci a teprve po jisté době stanovte ideální denní dávku. > je to jako s lidmi :) - papoušci většinou snědí jen to, co jim chutná, je-li toho v misce dostatek. Pokud váš papoušek konzumuje a vybírá pouze některé zrniny, v prvním kroku snižte krmnou dávku a pokuste se ho donutit zbylou dávku dojíst.

Kolik misek je potřebných na potravu pro papoušky?

  • Mláďata - v případě, že máte doma čerstvě odstavené mládě, můžete použít 3 misky (na ovoce, vodu a zrniny). U mláďat je velmi důležité, aby v období po odstavu, co nejvíc jedli. Stále kontrolujte úbytek krmiva, abyste měli přehled co mládě sní.
  • Dospěláci - u starších papoušků doporučujeme 2 misky (ať už chováte papouška jako single nebo v páru) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávat krmivo do více než jedné misky, protože nebudete mít přehled co a v jakém množství váš opeřený kamarád snědl.

Jako je u nás v Ráji doporučeno krmení?

  • ráno podávejte čerstvé ovoce, mrazem sušené ovoce nebo granule. Ráno po spánku je třeba doplnit vitamíny a správné živiny a ráno jsou papoušci hladoví, takže mohou do organismu přijmout to co je pro ně důležité.
  • odpoledne jim nabídněte zrninovou směs "k dojezení se" - pokud vám zůstaly granule nebo mrazem sušené ovoce, zbytek smíchejte se zrnem.
  • a samozřejmě nezapomeňte na čerstvou vodu :)

Skladování: Po otevření balení, doporučujeme přesypání zbytku vaječné směsi do uzavíratelné nádoby (nejlépe skleněné) a skladovat na suchém a chladném místě.

Výrobce: Versele-Laga (Belgie)

Balení: 800g

pre: andulky

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlé doručení.

Overený zákazník,

Mají klece, co v jiném českém obchodu neseženete

Overený zákazník,

Vše ok

Overený zákazník,

KLECE

Široký výběr klecí v různých designech

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KRMIVO

Kvalitní krmivo je základ zdravého života

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

HRAČKY

Zpestřete im život pestrými hračkami

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KŠÍRY

Procházka do přírody nebo na výlet Vaší zahradou

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

STOJANY

Útočiště a místo pro odpočinek a zábavu

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

DEZINFEKCE

Hygiena se spojuje se zdravým životem

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie