Can-tax 20 g

VERSELE-LAGA | Barvivá | Kód: 460216

Práškový vitamín pro ptáky - červené barvivo pro kanáry. balení 20g

Dostupnost
Skladem
190 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Doplňkové krmivo pro ptáky

Oropharma Can-Tax je barvivo na bázi kanthaxanthinu. Doplňkové krmivo vybarví červené kanárky, zintenzivní červené zbarvení u jiného ptactva a zajistí krásné pravidelné červené zbarvení. Jelikož peří sestává z mrtvých buněk, které již nejsou ovlivňovány metabolismem, barvivo se absorbuje při tvorbě peří. V průměru se opeření mění jednou ročně, avšak nikoli najednou. Vypadávání starého peří je stimulovány růstem nového, je to postupný proces, aby si zvíře udrželo plné opeření. Přidáním Can-taxu do krmiva se kanthaxanthin přesune do místa růstu peří a zajistí jeho intenzivnější červené zbarvení. Beta-apo-8-karotenal zabezpečuje vyšší absorpci kanthaxanthinu. Narostlé peří si udrží své červené zbarvení, dokud se nevytvoří nové peří.

analytické složky
Výživné doplňkové látky
Vitamin E 2000 mg / kg, Barviva E161g - kanthaxanthin 15000 mg / kg, E172 - oxid železitý červený 2500 mg / kg, EU schválené barviva

Technologické doplňkové látky
Antioxidant (y)

složení
Glukóza Kukuřičný škrob Barviva

balení
Malé balení 20 g
Malé balení 150 g
Kbelík 500 g

Návod na podávání
Balení 20 ga 150 g: 1 zarovnaná odměrka (= 1 g) na 100 g vaječného krmiva ORLUX nebo na 200 ml pitné vody. Kbelík 500 g: 1 zarovnaná odměrka (= 5 g) na 500 g vaječného krmiva ORLUX nebo na 1 litr pitné vody. V období odchovu: 2 týdny před snáškou prvního vajíčka. V období pelichání: denně po celou dobu. V období přepeřování se doporučuje podávat dvojnásobnou dávku. Výstavní ptactvo: denně, během celého roku.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Široký výběr zboží. Vždy rychlé dodání a spolehlivá komunikace.

Overený zákazník,

Výběr cena

Overený zákazník,

Velký výběr Dobrá komunikace

Overený zákazník,