DISICLEAN ANTI-CALC 0.5 L

H2O COOL | Dezinfekce | Kód: 720200

Čisticí a dezinfekční prostředek určený pro úklid a dezinfekci sanitárních prvků. 500ml

Dostupnost
Skladem
170 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Čisticí a dezinfekční prostředek určený pro úklid a dezinfekci sanitárních prvků

Tekutý prostředek disiCLEAN ANTI-CALC je určený na mytí a dezinfekci koupelen, umyvadel, baterií, kachliček, van, záchodových mís, nerezu, keramiky, kameniny, pálených cihel, WC a ostatních sanitárních povrchů. Výborně odstraňuje vodní kámen a odolné usazeniny. Na očištěných površích zanechává lesk a svěží vůni. Vytváří ochranný film a tím zamezuje opětovnému usazování nečistot a vodního kamene. Je charakteristický silnou a dlouhotrvající baktericidní, fungicidní (protiplísňovou) a Protikvasinková účinností (při nízkém zatížení až 7 dní).

Oblasti použití: domácnost, průmysl, potravinářství, veterina, veřejné stravování, zdravotnictví, sportovní a ubytovací zařízení.

vlastnosti
Je nehořlavý, neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Jednoduchá manipulace a skladování.

účinky
Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní - včetně TBC (15-30 min), virucidní (15-30 min) a mykobaktericídne účinky (60 min), fungicidní (30 min). Likviduje usazeniny, ideální na odstranění vodního kamene.

použití
Prostředek je určen k přímému použití pomocí rozprašovače. Rychle a pohodlně odstraní špínu a nečistoty. Aplikujte na znečištěná místa, nechte chvíli působit a setřete nebo opláchněte. Při velmi silném znečištění nechte působit déle, nebo postup opakujte. Na čištěném povrchu zanechává lesk a svěží vůni. Napomáhá zamezit opětovnému usazování nečistot.

Dezinfekční prostředek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Všechny naše dezinfekční prostředky jsou registrovány biocidy, certifikované Centrem pro chemické látky a přípravky SR, vedené v registru biocidů: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htm. Jsou evidovány na Národním toxikologickém a informačním centru, jsou testovány dle normy ISO 17025.Spĺňajú všechny požadavky na kvalitu a dovoz na trh České republiky.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Široký výběr zboží. Vždy rychlé dodání a spolehlivá komunikace.

Overený zákazník,

Výběr cena

Overený zákazník,

Velký výběr Dobrá komunikace

Overený zákazník,