DISICLEAN HOME 10 L

H2O COOL | Dezinfekce | Kód: 710010

Bezchlorová dezinfekce povrchů a ploch, odstranění zápachu a likvidace plísní v domácnosti.10l

Dostupnost
Do 14 dní
1 271 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Bezchlorová dezinfekce povrchů a ploch, odstranění zápachu a likvidace plísní v domácnosti

Polymerový dezinfekční prostředek disiCLEAN HOME k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, nástrojů a těžko přístupných míst postřikem. Odstraňuje pachy, likviduje plísně a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Je ideální také pro rodiny s dětmi, je šetrný k ošetřovaným materiálům a nezanechává nepříjemný zápach.

vlastnosti
Nepoškozuje žádné materiály, je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Není dráždivý ani hořlavý. Jednoduchá manipulace a skladování. pH neutrální.

účinky
Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní - včetně TBC (15-30 min), virucidní (15-30 min) a mykobaktericídne účinky (60 min), fungicidní - protiplísňové (30 min).

použití
Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Neředí se.

disiCLEAN HOME zajistí rychlou dezinfekci ploch, předmětů, zařízení, nástrojů a těžko přístupných míst pomocí jemného rozprašovače. Je vhodný k dezinfekci umyvadla, sprchy, toalety, podlahy, nábytku, hraček, kuchyně a podobně. Likvidují zápach v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších. Odstranění zápachu organického původu z koberců, čalounění, kůže, plastů. Podle stupně biologického znečištění je jeho účinek až po dobu 7 dní.

Dezinfekční prostředek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Všechny naše dezinfekční prostředky jsou registrovány biocidy, certifikované Centrem pro chemické látky a přípravky SR, vedené v registru biocidů: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htm. Jsou evidovány na Národním toxikologickém a informačním centru, jsou testovány dle normy ISO 17025. Splňují všechny požadavky na kvalitu a dovoz na trh České republiky.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Zajímavé zboží v nabídce, rychlé vyřízení objednávky, spolehlivost.

Overený zákazník,

Dobrý.

Overený zákazník,

Vše proběhlo v pořádku, rychlé jednání

Overený zákazník,