DISICLEAN HOME 3 L

H2O COOL | Dezinfekce | Kód: 710003

Bezchlorová dezinfekce povrchů a ploch, odstranění zápachu a likvidace plísní v domácnosti.3l

Dostupnost
Skladem
460 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Bezchlorová dezinfekce povrchů a ploch, odstranění zápachu a likvidace plísní v domácnosti

Polymerový dezinfekční prostředek disiCLEAN HOME k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, nástrojů a těžko přístupných míst postřikem. Odstraňuje pachy, likviduje plísně a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Je ideální také pro rodiny s dětmi, je šetrný k ošetřovaným materiálům a nezanechává nepříjemný zápach.

vlastnosti
Nepoškozuje žádné materiály, je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Není dráždivý ani hořlavý. Jednoduchá manipulace a skladování. pH neutrální.

účinky
Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní - včetně TBC (15-30 min), virucidní (15-30 min) a mykobaktericídne účinky (60 min), fungicidní - protiplísňové (30 min).

použití
Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Neředí se.

disiCLEAN HOME zajistí rychlou dezinfekci ploch, předmětů, zařízení, nástrojů a těžko přístupných míst pomocí jemného rozprašovače. Je vhodný k dezinfekci umyvadla, sprchy, toalety, podlahy, nábytku, hraček, kuchyně a podobně. Likvidují zápach v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších. Odstranění zápachu organického původu z koberců, čalounění, kůže, plastů. Podle stupně biologického znečištění je jeho účinek až po dobu 7 dní.

Dezinfekční prostředek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Všechny naše dezinfekční prostředky jsou registrovány biocidy, certifikované Centrem pro chemické látky a přípravky SR, vedené v registru biocidů: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htm. Jsou evidovány na Národním toxikologickém a informačním centru, jsou testovány dle normy ISO 17025. Splňují všechny požadavky na kvalitu a dovoz na trh České republiky.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Široký výběr zboží. Vždy rychlé dodání a spolehlivá komunikace.

Overený zákazník,

Výběr cena

Overený zákazník,

Velký výběr Dobrá komunikace

Overený zákazník,