DISICLEAN SURFACE FOAMING 3l

H2O COOL | Dezinfekce | Kód: 720103

Čisticí a dezinfekční prostředek na podlahy - pěnivý. Objem: 3l

Varianty

DISICLEAN SURFACE FOAMING 1l DISICLEAN SURFACE FOAMING 3l DISICLEAN SURFACE FOAMING 5l DISICLEAN SURFACE FOAMING 10l
Dostupnost
Skladem
900 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Čisticí a dezinfekční prostředek na podlahy - pěnivý - určený na ruční mytí - "mopování"

disiCLEAN SURFACE Foaming (pěnivý) je tekutý čisticí a dezinfekční prostředek pro dezinfekci a mytí v domácnosti, v průmyslu, v ubytovacích zařízeních, v potravinářství, ve školství, v sanitární oblasti, ve veterině, ve zdravotnictví, ve sportovních odvětvích a ve veřejném stravování. Prostředek se vyznačuje dobrou odmašťovací schopností. Při nízkých koncentracích pracovního roztoku není nutný následný oplach vodou. Po dezinfekci materiálů a povrchů, které přicházejí do kontaktu s potravinami, je třeba opláchnutí pitnou vodou. Je charakteristický silnou a dlouhotrvající baktericidní, fungicidní (protiplísňovou) a Protikvasinková účinností (při nízkém zatížení až 7 dní).

vlastnosti
Je nehořlavý, nepoškozuje ošetřované materiály, neobsahuje chlor, alkoholy, aldehydy ani fenoly. Nemá vedlejší účinky. Je vhodný na všechny typy podlah a povrchů (umakart, smalt, keramika, guma, korek, kovy, plasty, přírodní a umělé kameny, nerez, hliník ...).

účinky
Má baktericidní (30 min), fungicidní (30 min) a Protikvasinková (10min) účinek.

dávkování
Běžné dávkování 30-50 ml / 10 litrů vody, při vysokém znečištění 50-150 ml / 10 litrů vody.

Dezinfekční prostředek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Všechny naše dezinfekční prostředky jsou registrovány biocidy, certifikované Centrem pro chemické látky a přípravky SR, vedené v registru biocidů: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htm. Jsou evidovány na Národním toxikologickém a informačním centru, jsou testovány dle normy ISO 17025.Spĺňajú všechny požadavky na kvalitu a dovoz na trh České republiky.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost dodání

Overený zákazník,

Pravidelne zde nakupuji, jsem spokojena s sirokou nabidkou sortimentu. Vzdy skvela komunikace a ochota ze strany obchodu a velmi rychle dodani! Urcite…

Overený zákazník,

Rychlost.

Overený zákazník,