disiCLEAN WASHER 1l

H2O COOL | Dezinfekce | Kód: 710501

Dezinfekce pračky a prádla. objem 1l

Dostupnost
Skladem
190 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Dezinfekce pračky a prádla

disiCLEAN WASHER je tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci praček, prádla v domácnostech, zdravotnictví, školství, hotelnictví a restauracích, sportovního i outdorové oblečení, neoprénů apod. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály.

Je možné jej použít pro ruční praní i pro praní v pračce.

vlastnosti
Výborně odstraňuje pachy a bakterie, viry, plísně i při praní ve vodě s teplotou pouze 20 ° C. disiCLEAN WASHER je nehořlavý, nepoškozuje a nevyběluje žádné materiály, prádlo a oděv a nezpůsobuje korozi. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, louh, formaldehyd, fenoly ani žádné těžké kovy. Jednoduchá manipulace a skladování. pH neutrální.

účinky
Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní - včetně E. coli, Pseudomonas, Enterococcus, Legionella, Listeria (15-30 min), virucidní - včetně H1N1, H5N1 (15-30 min) a mykobaktericídne účinky (60 min), fungicidy - protiplísňové (30 min).

použití
Přípravek nastříkejte přímo na znečištěný oděv nebo přidejte přímo do praní, což umožňuje zajistit prádlu hygienickou čistotu bez nutnosti praní při vysokých teplotách. Zároveň je takto preventivně ochráněna pračka před tvorbou biologického nánosu na vnitřních, nedostupných částech pračky. Teplota vody neovlivňuje účinky dezinfekčního prostředku disiCLEAN WASHER.

dávkování
Pro baktericidní a fungicidní účinek dávkujeme v poměru 40 ml disiCLEAN WASCHER na 10 litrů vody (jedno praní). Pro virucidní a MYKOBAKTERICIDNÍ účinek dávkujeme v poměru 350 ml disiCLEAN WASCHER na 10 litrů vody (jedno praní).

Dezinfekční prostředek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Všechny naše dezinfekční prostředky jsou registrovány biocidy, certifikované Centrem pro chemické látky a přípravky SR, vedené v registru biocidů: https://www.ccsp.sk/databio/newindex.htm. Jsou evidovány na Národním toxikologickém a informačním centru, jsou testovány dle normy ISO 17025.Spĺňajú všechny požadavky na kvalitu a dovoz na trh České republiky.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Zajímavé zboží v nabídce, rychlé vyřízení objednávky, spolehlivost.

Overený zákazník,

Dobrý.

Overený zákazník,

Vše proběhlo v pořádku, rychlé jednání

Overený zákazník,