Vitamín pro papoušky Benefeed Karnivit E 500ml

Vitamíny | Kód: 13053

Tekutý vitamín pro ptactvo - pro zlepšení reprodukce a odchov mláďat.Balenie 500 ml

Varianty

Dostupnost
Skladem
270 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
BENEFEED KARNIVIT v 500ml balení.

Vitamíny pro papoušky - pro zlepšení reprodukce a odchov mláďat
KARNIVIT obsahuje specifický komplex látek zlepšujících reprodukci ptáků ve Vašem chovu. Všechny aktivní látky jsou v takové formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich.

KARNIVIT u samců podporuje spermatogenezi, protože zvyšuje kvalitu ejakulátu, zejména množství spermií a jejich pohyblivost. U samic dochází k lepšímu oplodnění a následně i k lepšímu vývoji plodů. Mláďata se díky KARNIVITu líhnou s vyšší hmotností, imunitou a vitalitou, což se pozitivně projevuje na jejich zdravotním stavu a vývoji v dalším období jejich života.

KARNIVIT je vhodné podávat mláďatům již po vylíhnutí, čímž se udržuje jejich vyšší vitalita a imunita, což se projevuje na jejich snížené úmrtnosti.

KARNIVIT lze také použít v případech, kdy je žádoucí zvýšit nárůst kosterního svalstva, jako je to např. v případě užitkových ptáků nebo ptáků na výstavy a sportovní účely.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu ak jejímu maximální účinnosti.

Významným přínosem této technologie je skutečnost, že je v roztoku vytvořena speciální nosná a izolační houbovitá mikrostruktura, která zamezuje ulpívání aktivních látek na stěnách rozvodu napájecí vody nebo v napáječkách. Tím se eliminuje hrozba namnožení nežádoucích organismů na těchto zbytcích a jejich následné roznášení na zvířata.

Složení: L-karnitin, vitamíny, přírodní látky, upravená pitná voda

Návod k použití: Podává se v množství 5-10 ml na 1 l napájecí vody po dobu dle potřeby (např. Po dobu páření apod.) Mláďatům za účelem zlepšení nárůstu kosterního svalstva podávejte neustále.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Seznam těchto výrobků najdete níže na této stránce, zde je však uvedeno pouze jedno balení každého výrobku. Další balení naleznete v příslušné kategorii výrobků.

Skladování: Skladujte v suchém a tmavém prostředí v původních uzavřených obalech. Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlouhodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je dán obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Balení: 500ml

Výrobce: BENEFEED (Česká republika)

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlé doručení.

Overený zákazník,

Mají klece, co v jiném českém obchodu neseženete

Overený zákazník,

Vše ok

Overený zákazník,

KLECE

Široký výběr klecí v různých designech

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KRMIVO

Kvalitní krmivo je základ zdravého života

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

HRAČKY

Zpestřete im život pestrými hračkami

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KŠÍRY

Procházka do přírody nebo na výlet Vaší zahradou

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

STOJANY

Útočiště a místo pro odpočinek a zábavu

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

DEZINFEKCE

Hygiena se spojuje se zdravým životem

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie