KARNIVIT E 500ml

Vitamíny | Kód: 13053

Tekutý vitamín pro ptactvo - pro zlepšení reprodukce a odchov mláďat.Balenie 500 ml

Dostupnost
Skladem
203 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
BENEFEED KARNIVIT v 500ml balení.

Vitamíny pro papoušky - pro zlepšení reprodukce a odchov mláďat
KARNIVIT obsahuje specifický komplex látek zlepšujících reprodukci ptáků ve Vašem chovu. Všechny aktivní látky jsou v takové formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich.

KARNIVIT u samců podporuje spermatogenezi, protože zvyšuje kvalitu ejakulátu, zejména množství spermií a jejich pohyblivost. U samic dochází k lepšímu oplodnění a následně i k lepšímu vývoji plodů. Mláďata se díky KARNIVITu líhnou s vyšší hmotností, imunitou a vitalitou, což se pozitivně projevuje na jejich zdravotním stavu a vývoji v dalším období jejich života.

KARNIVIT je vhodné podávat mláďatům již po vylíhnutí, čímž se udržuje jejich vyšší vitalita a imunita, což se projevuje na jejich snížené úmrtnosti.

KARNIVIT lze také použít v případech, kdy je žádoucí zvýšit nárůst kosterního svalstva, jako je to např. v případě užitkových ptáků nebo ptáků na výstavy a sportovní účely.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu ak jejímu maximální účinnosti.

Významným přínosem této technologie je skutečnost, že je v roztoku vytvořena speciální nosná a izolační houbovitá mikrostruktura, která zamezuje ulpívání aktivních látek na stěnách rozvodu napájecí vody nebo v napáječkách. Tím se eliminuje hrozba namnožení nežádoucích organismů na těchto zbytcích a jejich následné roznášení na zvířata.

Složení: L-karnitin, vitamíny, přírodní látky, upravená pitná voda

Návod k použití: Podává se v množství 5-10 ml na 1 l napájecí vody po dobu dle potřeby (např. Po dobu páření apod.) Mláďatům za účelem zlepšení nárůstu kosterního svalstva podávejte neustále.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Seznam těchto výrobků najdete níže na této stránce, zde je však uvedeno pouze jedno balení každého výrobku. Další balení naleznete v příslušné kategorii výrobků.

Skladování: Skladujte v suchém a tmavém prostředí v původních uzavřených obalech. Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlouhodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je dán obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Balení: 500ml

Výrobce: BENEFEED (Česká republika)

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Zajímavé zboží v nabídce, rychlé vyřízení objednávky, spolehlivost.

Overený zákazník,

Dobrý.

Overený zákazník,

Vše proběhlo v pořádku, rychlé jednání

Overený zákazník,