Granule pro kanárky Versele-Laga Nutribird C19 3kg

VERSELE-LAGA | Granule | Kód: 422109

Granule pro kanáry, které splňují výživové požadavky v období odchovu v 3kg balení.

Dostupnost
Skladem
870 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)

Granulované krmivo pro kanárky o období rozmnožování a chovu Nutribird C19 v 5kg balení


Tyto granule mají vyšší nutriční hodnoty proto je jejich vhodné podávat ptákům v chovné sezóně nebo v období zvýšené zátěže . Pelety Nutribird C19 mají vědecky schválené složení, založené na vybraných druzích zrna, čerstvém ovoci a lesknice (až 50%). Obsahují složku Florastimul , která podporuje střevní flóru a chrání proti  střevním onemocněním . Pokud pták není zvyklý na tento druh krmení, musí být přechod na krmení granulemi postupný.

Nové, barevné provedení granulí pro andulky a malé papoušky . Pelety s vědecky schváleným složením, založené na vybraných druzích zrna , čerstvém ovoci a arašídech . Obsahují složku Florastimul , která podporuje střevní flóru a chrání proti střevním onemocněním.

Věděli jste?
Pokud krmíte granulemi, váš papoušek dostává v tomto způsobu krmení všechny potřebné živiny. V Nizozemsku, Belgii a USA přední chovatelé krmí svých opeřených přátel pouze granulemi a ti jsou v ideální kondici během celého roku (mají dobrý trus, krásné lesklé peří a výbornou kondici). Granule obsahují ovoce, zrniny a vitamíny v přesném množství jako papoušci potřebují.

Co dělat když můj papoušek nepřijímá granule?
Pokud Váš papoušek preferuje zrninovú smes nebo čerstvé ovoce , začněte přidávat několik granulí do každé krmné dávky a toto množství postupně zvyšujte. Docílíte to, že Váš papoušek začne poznávat vůni, tvar a barvu a granule a postupem času jejich ochutná.

Skladování : Po otevření balení, doporučujeme přesypání zbytku granulí do uzavíratelné nádoby (nejlépe skleněné) a skladovat na suchém a chladném místě, tím zabezpečíte čestvosť.


Složení krmiva Nutribird C15: cereálie, zrniny, ovoce, zeleninové bílkovinné extrakty, cukr, minerály, L-lysin, methionin, extrakt z Yuccy, F-oligosacharidy, vitamíny

Nutriční složení : bílkoviny 19%, tuky 15%, popel 7,5%, vláknina 5%, vápník 0,9%, fosfor 0,6%, methionin 0,45%, lysin 1,2%, threonin 0,60%, tryptofan 0,20%, cystin 0,40%.

Analytické složení : vitamín A 16500 IU / kg, vitamín D3 1.800 IU / kg, vitamín E 100mg / kg, vitamín K3 3,5mg / kg, vitamín B1 8,5mg / kg, vitamín B2 19mg / kg, vitamín B6 7mg / kg, vitamín B12 0,04mg / kg, vitamin C 60mg / kg, niacin 95 mg / kg, kyselina listová 1,8mg / kg, biotin 0,31mg / kg, cholin chlorid 725mg / kg , E2 (jód) 2,5mg, E4 (měď) 12mg, E5 (mangan) 120mg, E6 (zinek) 115mg, E8 (selen) 0,24mg.

Balení: 5kg

Výrobce : Versele-Laga (Belgie)

pre: kanárik
chovná sezóna: odbobie hniezdenia

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlé vyřízení,vstřícnost,spokojenost

Overený zákazník,

Výborné hračky pro papoušky ráda u vás nakopuji. Piekláková

Overený zákazník,

spokojenost

Overený zákazník,

KLECE

Široký výběr klecí v různých designech

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KRMIVO

Kvalitní krmivo je základ zdravého života

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

HRAČKY

Zpestřete im život pestrými hračkami

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KŠÍRY

Procházka do přírody nebo na výlet Vaší zahradou

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

STOJANY

Útočiště a místo pro odpočinek a zábavu

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

DEZINFEKCE

Hygiena se spojuje se zdravým životem

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie