Optimin E 1000 ml

Benefeed | Vitamíny | Kód: 13024

Tekutý vitamín pro ptactvo - vysoce účinné dodání aminokyselin a vitamínů. balení 500ml

Dostupnost
Skladem
190 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Vitamín pro papoušky - vysoce účinná podpora imunitního systému
OPTMIN je výborným doplňkem výživy zvířat v zajetí, které nemohou využít přirozený výběr potravy dle aktuálních potřeb jejich organismu, který se navíc mění např. s věkem, požadavkem na vysokou užitkovost apod. Mnohdy proto dochází ke snížení obranyschopnosti důsledku oslabení imunitního systému těchto zvířat, které jsou pak velmi náchylné na různá onemocnění. Narušením rovnováhy minerálních látek v organismu navíc dochází k problémům s užitkovostí, vitalitou a pod.

OPTIMIN obsahuje specifický komplex minerálních a dalších látek zohledňující individuální potřeby kategorie zvířat, pro které je určen. Minerální látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každého prvku tak, aby došlo k vyrovnání hladiny jednotlivých prvků v organismu. Optimální hladina všech prvků v organismu je mimo jiné nezbytným předpokladem pro vysokou obranyschopnost a odolnost organismu např. proti infekčním a virovým chorobám. Při užitkových zvířatech jsou také eliminovány negativní důsledky poklesu užitkovosti z důvodu snížené hladiny makro a mikro prvků v organismu.

Vysoká účinnost OPTIMINu je umocněna jako látkami přírodního charakteru, tak i specifickým poměrem elektrolytů, který je (podobně jako obsah jednotlivých prvků) také optimalizován pro konkrétní kategorii zvířat. Díky nim se zrychluje přechod účinných látek přes buněčnou stěnu do buňky.

OPTIMIN je z výše uvedených důvodů výrazně účinnější, než jsou standardní tekuté minerální doplňky výživy zvířat (které však jsou již ze své podstaty až o 80% efektivnější ve srovnání s pevnou formou minerálních doplňků).složení
minerální látky
elektrolyty
přírodní látky
upravená pitná voda


Návod k použití
Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Seznam těchto výrobků najdete níže na této stránce, zde je však uvedeno pouze jedno balení každého výrobku. Další balení naleznete v příslušné kategorii výrobků.skladování
Skladujte v suchém a tmavém prostředí v původních uzavřených obalech. Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlouhodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je dán obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Široký výběr zboží. Vždy rychlé dodání a spolehlivá komunikace.

Overený zákazník,

Výběr cena

Overený zákazník,

Velký výběr Dobrá komunikace

Overený zákazník,