Optimin E 500 ml

Benefeed | Vitamíny | Kód: 13023

Tekutý vitamín pro ptactvo - vysoce účinné dodání aminokyselin a vitamínů. balení 500ml

Dostupnost
Skladem
160 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Vitamín pro papoušky - vysoce účinná podpora imunitního systému
OPTMIN je výborným doplňkem výživy zvířat v zajetí, které nemohou využít přirozený výběr potravy dle aktuálních potřeb jejich organismu, který se navíc mění např. s věkem, požadavkem na vysokou užitkovost apod. Mnohdy proto dochází ke snížení obranyschopnosti důsledku oslabení imunitního systému těchto zvířat, které jsou pak velmi náchylné na různá onemocnění. Narušením rovnováhy minerálních látek v organismu navíc dochází k problémům s užitkovostí, vitalitou a pod.

OPTIMIN obsahuje specifický komplex minerálních a dalších látek zohledňující individuální potřeby kategorie zvířat, pro které je určen. Minerální látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každého prvku tak, aby došlo k vyrovnání hladiny jednotlivých prvků v organismu. Optimální hladina všech prvků v organismu je mimo jiné nezbytným předpokladem pro vysokou obranyschopnost a odolnost organismu např. proti infekčním a virovým chorobám. Při užitkových zvířatech jsou také eliminovány negativní důsledky poklesu užitkovosti z důvodu snížené hladiny makro a mikro prvků v organismu.

Vysoká účinnost OPTIMINu je umocněna jako látkami přírodního charakteru, tak i specifickým poměrem elektrolytů, který je (podobně jako obsah jednotlivých prvků) také optimalizován pro konkrétní kategorii zvířat. Díky nim se zrychluje přechod účinných látek přes buněčnou stěnu do buňky.

OPTIMIN je z výše uvedených důvodů výrazně účinnější, než jsou standardní tekuté minerální doplňky výživy zvířat (které však jsou již ze své podstaty až o 80% efektivnější ve srovnání s pevnou formou minerálních doplňků).složení
minerální látky
elektrolyty
přírodní látky
upravená pitná voda


Návod k použití
Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Seznam těchto výrobků najdete níže na této stránce, zde je však uvedeno pouze jedno balení každého výrobku. Další balení naleznete v příslušné kategorii výrobků.skladování
Skladujte v suchém a tmavém prostředí v původních uzavřených obalech. Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlouhodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je dán obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost.

Overený zákazník,

Určitě doporučuji

Overený zákazník,

nemám doprava trvala trochu déle ale běžné před svátky v pořádku doručeno spokojenost s zbožím .

Overený zákazník,