Krmivo pro velké papoušky Versele-Laga Parrots Premium 2kg

Prémiová směs semen s vyváženým složením navržená pro velké papoušky. Balení 2kg

Dostupnost
Skladem
350 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)

Prestige Parrots Premium v 2kg balení

Prestige Parrots Premium je prémiová směs semen s extra složkami potřebnými pro zachování kondice papoušků. Směs sestává z pečlivě vybraných semen a je obohacena o extra přídavek vitamínů, aminokyselin a minerálních látek zpracovaných v extrudovaných peletách VAM. Navíc chutné pelety VAM (Vitamíny- Aminokyseliny-Minerály) obsahují složku Florastimul, která garantuje optimální funkci trávicího traktu a skvělou kondici. Čištěné lastury ústřic garantují správné fungování svalnatého žaludku a také správný poměr vápníku/fosforu. Společnost Versele Laga podporuje nadaci Loro Parque Fundación, která má za cíl ochránit ohrožené druhy ptáků a jejich životní prostředí. Koupí produktu podpoříte nadaci Loro Parque Fundación, která pomáhá přírodě. PP, kyselinu listovou, biotin a cholin. Minerální látky: sodík, hořčík a draslík.

Proč můj papoušek neje některé zrniny z krmiva a jak správně krmit? je to jako z lidmi :) - papoušci většinou snědí jen to, co jim chutná, pokud je toho v misce dostatek. Pokud váš papoušek konzumuje a vybírá pouze některé zrniny, v prvním kroku snižte krmnou dávku a pokuste se ho donutit zbylou dávku dojíst.

Kolik misek je potřebných na potravu pro papoušky?

 • Mláďata - v případě, že máte doma čerstvě odstavené mládě, můžete použít 3 misky (na ovoce, vodu a zrniny). U mláďat je velmi důležité, aby v období po odstavu, co nejvíc jedli. Stále kontrolujte úbytek krmiva, abyste měli přehled co mládě sní.
 • Dospěláci - u starších papoušků doporučujeme 2 misky (ať už chováte papouška jako single nebo v páru) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávat krmivo do více než jedné misky, protože nebudete mít přehled co a v jakém množství váš opeřený kamarád snědl.

Jako je u nás v Ráji doporučeno krmení?

 • ráno podávejte čerstvé ovoce, mrazem sušené ovoce nebo granule. Ráno po spánku je třeba doplnit vitamíny a správné živiny a ráno jsou papoušci hladoví, takže mohou do organismu přijmout to co je pro ně důležité.
 • odpoledne jim nabídněte zrninovou směs "k dojezení se" - pokud vám zůstaly granule nebo mrazem sušené ovoce, zbytek smíchejte se zrnem.
 • a samozřejmě nezapomeňte na čerstvou vodu :)
 • Skladování: Po otevření balení, doporučujeme přesypání zbytku vaječné směsi do uzavíratelné nádoby (nejlépe skleněné) a skladovat na suchém a chladném místě.

  SLOŽENÍ: pásikavá slunečnice 17%, slunečnicová semena 14%, neloupaná rýže 10%, oves 9%, pohanka 9%, granule maxi VAM 8%, bílá slunečnice 6,5%, lesknice 5%, dari 3%, žluté proso 3 %, zelený hrášek 2%, loupaný oves 2%, ústřice 2%, červené proso 2%, kukuřice plata 2%, dýňová jádra 2%, popcorn 1%, šípky 1%, puffovaná kukuřice 1%, paprika 0,5% Analytické složky: Bie lkoviny 14%, Tuky 14,6%, Vláknina 16%, Popel 5,5%, Vápník 0,93%, Fosfor 0,36%, Vitamin A 8.000 IU/kg, Vitamin D3 1.600 IU/kg, Vitamin E 19mg/ kg The Parrots Premium mixture je navíc obohacena o vitamin K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyselinu listovou, biotin a cholin. Minerální látky: sodík, hořčík a draslík.

  Výrobce: Versele-Laga (Belgie)

  Balení: 2kg

pre: veľké papagáje

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Mají klece, co v jiném českém obchodu neseženete

Overený zákazník,

Vše ok

Overený zákazník,

Všem doporučuji, komunikace, rychlost, zboží vše OK.

Overený zákazník,

KLECE

Široký výběr klecí v různých designech

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KRMIVO

Kvalitní krmivo je základ zdravého života

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

HRAČKY

Zpestřete im život pestrými hračkami

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KŠÍRY

Procházka do přírody nebo na výlet Vaší zahradou

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

STOJANY

Útočiště a místo pro odpočinek a zábavu

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

DEZINFEKCE

Hygiena se spojuje se zdravým životem

ZOBRAZIT
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie