Proč u nás nakupovat

Existuje množství eshopů, kamenných i internetových obchodů. Proč byste tedy měli nakupovat právě u nás?

1, Zboží pro papoušky prodáváme od roku 2000. V tomto roce byl založen první internetový obchod pro papoušky v Česku - rajpropapousky.cz. Za tento čas jsme si u našich zákazníků vybudovali jméno a důvěru. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost v čem se neustále snažíme zlepšovat.

2, Zboží objednáváme jen od ověřených distributorů, čímž Vám umíme poskytnout jakékoliv informace o každém jednom produktu, které nabízíme na rajprepapagaje.sk. Samozřejmostí je prodej výhradně originálního zboží na který se můžete skutečně spolehnout.

3, Většinu zboží máme skladem a je tak připraven k odeslání. To nám spolu s našimi zkušenostmi dovoluje vyřizovat Vaše objednávky co nejrychleji.

4, Zboží zakoupené u nás je možné vrátit až do 14 dní. Aby bylo nakupování pro Vás co nejpohodlnější, máte nyní více času na přehodnocení svého nákupu.

5, Při nákupu nad 1500 Kč máte dopravu ZDARMA. Žádné poplatky za balné, dobírky, či jiné "nesmysly :-)

6, Věrnostní program. Zůstat nám věrný se vyplácí. Po zaregistrování získáváte trvalou slevu na všechny produkty jako věrný zákazník ve výši 5%.

7, Jsme si vědomi, že úspěch firmy je postaven na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Proto klademe důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkovi. Naším cílem je Vaše dlouhodobá spokojenost a nikoliv okamžitý zisk.

8, Protože máme několikaleté zkušenosti na trhu víme Vám poskytnout informace, které Vám chybí. Stačí jen zavolat :)

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost.

Overený zákazník,

Určitě doporučuji

Overený zákazník,

nemám doprava trvala trochu déle ale běžné před svátky v pořádku doručeno spokojenost s zbožím .

Overený zákazník,