Zupreem Smart Selects P & C 1,8kg

Speciálně krmivo pro střední papoušky od firmy Zupreem.

Dostupnost
Skladem
673 CZK
Měrná jednotka: ks (ks)
Smart Selects ® poskytuje zdravou a chutnou výživu pro každodenní krmení pro Žáková, Eklektus, Senegalci a jiné střední papoušky, které upřednostňují tuto velikost zrnin.

Žáková, menší druhy kakadu - 1/2 šálku
menší druhy středních papoušků - 1/4 šálku

Pokyny pro podávání
Krmivo na základě doporučených denních množství uvedených níže. Upravte množství, abyste zajistili optimální stav těla vašeho ptáka. Krmte každý den, abyste zajistili správný základ pro krmení svého papouška. Vždy mějte k dispozici čerstvou vodu. Před každým krmením zlikvidujte nespotrebivané krmivo. Jako u všech potravinách, před každým krmením si umyjte ruce a misky na krmivo vodou. Před každým krmením protřepejte balení, abyste důkladně promíchaly ingredience.


garantovaná analýza
Surový protein, min. 12,0%; Hrubý tuk, min. 8,0%; Hrubý tuk, max. 11,5%; Vláknina, maximálně 9,0%; Vlhkost, maximálně 12,0%; Lysin, min. 0,6%; Methionin, min. 0,3%; Fosfor, min. 0,4%; Sodík, min. 0,12%; Sodík, maximálně 0,22%; Vitamín D, min. 300 IU / kg (135 IU / lb); Vitamín E, min. 40 IU / kg (18 IU / lb)

Informace o alergenech
Obsahuje arašídy a / nebo ořechy.

Pokyny pro skladování
Skladujte na chladném a suchém místě bez škůdců a hmyzu. Po každém použití jemně vytlačte vzduch z kapsy a znovu ho uzavřete.
pre: velké papoušky

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Naprosto bez problémů

Overený zákazník,

Zboží mi dorazilo ze Slovenska neuvěřitelně rychle. V den objednání, zboží odeslali a do 48 hodin jsem ho obdržela. Rychlost, kvalita

Overený zákazník,

Skvělá komunikace obchodu a ochota. Rychlé doručení. Nakupuji opakovaně

Overený zákazník,